ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 12746197
nr 1274 6197
Spegelbyrå
Björk, Bredd: 130 cm. Djup: 48cm, höjd: 182 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:11:09
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)